KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13229234
nr 1322 9234
Nazareno Conte. Signerad. Olja på duk, 30x50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:17:26